O firmie ADECO


ADECO system powstał z chęci dzielenia się pasją do tworzenia efektywnych i stylowych wnętrz. Jesteśmy zespołem pasjonatów zakręconych na punkcie dekoracji. Profesjonalne produkty, wyjątkowe i modne efekty to elementy, które budują nas jako całość. W ofercie mamy kompleksowe systemy wykańczania ścian i elewacji naszych domów, od betonu architektonicznego przez tynki do deski elewacyjnej.

 

Nowoczesne produkty adeco system dbają przy tym, by w stworzonej ofercie nie zabrakło rozwiązań wyróżniających się niecodzienną stylistyką i pomysłowością wykonania – od koloru, po formę. Ponadto, współczesne materiały wykończeniowe zapewniają Klientom gwarancję wykonania z najwyższej jakości surowców, trwałych i odpornych na wilgoć,promieniowanie UV zmienną temperaturę oraz zabrudzenia. Wykończone nimi wnętrza czy elewacje zyskują na praktyczności, a jednocześnie zachwycają niecodziennym designem. Są przy tym ekologiczne oraz nieszkodliwe zarówno dla nas jak i dla środowiska.

 

Nasza oferta produktowa to kompleksowe rozwiązania dla każdego domu. Zapraszamy!

W adeco system przykładamy szczególną uwagę, by w stworzonej ofercie nie zabrakło rozwiązań wyróżniających się niecodzienną stylistyką i pomysłowością wykonania od koloru, po formę. Ponadto, posiadamy w swej ofercie wzorniki kolorów, które pozwalają na dobór barw najbardziej optymalnych dla klienta. Nasi handlowcy gwarantują doradztwo i pomoc w podjęciu decyzji przy wyborze produktów do projektowanego pomieszczenia czy elewacji.

 

My home is my castle

Jak mówi stare angielskie powiedzenie: „mój dom to mój zamek”. W jego wnętrzach liczy się przede wszystkim funkcjonalność, estetyka i porządek, ale czasem nie zaszkodzi też odrobina twórczego szaleństwa i oryginalnych pomysłów . Dlatego wybierając materiały wykończeniowe do ścian i sufitów czy elewacji, warto sprawdzić ofertę wyspecjalizowanego producenta – w której znajdą Państwo kompletne rozwiązania dla swoich zamków :-)

Adeco system – Tynki i dekoracje dla Twojego domu!

Estetyczne czy funkcjonalne? Nowoczesne, a może urządzone w klasycznym stylu wnętrze? Krzycząca kolorami czy stonowana elewacja?Produkowane przez nas profesjonalne produkty pomogą Ci w kilka chwil stworzyć wnętrze i elewacje Twoich marzeń!

Wybierając naszą ofertę masz pewność, że otrzymujesz produkty najwyższej jakości, którą potwierdzamy stałą kontrolą produkcji, licznymi certyfikatami i badaniami wykonywanymi przez wyspecjalizowane labolatoria i instytuty badawcze. Zespół adeco system szuka inspiracji w najnowszych trendach, chcąc zachwycać klientów rozmaitymi efektami dekoracyjnymi. 

 

Urządź się z adeco system!

Jesteśmy w 100% polską firmą, a nasze tynki i efekty dekoracyjne do ścian są dostępne już w kilkudziesięciu punktach w całej Polsce. Przykładamy dużo uwagi do wysokiej jakości, ekologii, filozofii zero waste i bezpieczeństwa produktów adeco system..

Kontakt


To pole jest wymagane
To pole jest wymagane Nieprawidłowy adres e-mail
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie
Twoja wiadomość nie została wysłana

odpowiemy na Twoja wiadomość do 24h w dni robocze

Znajdź nas