Efekty Dekoracyjne


DECO LAZUR


Dekoracyjny wosk syntetyczny

Dekoracyjny wosk syntetyczny mający zastosowanie do uzyskania powłok laserunkowych na farbach i tynkach strukturalnych. Nakładany różnymi technikami aplikacyjnymi pozwala na uzyskanie ciekawych efektów dekoracyjnych imitujących kamień naturalny, polerowany lub strukturę rustykalną. Polecany do nanoszenia na DECO TYNK.

 

Opakowanie: 1 litr

DECO LAKIER


Deco Lakier zabezpieczający

Akrylowy lakier przeznaczony jest do ostatecznego zabezpieczania powłok uzyskanych w Systemach Dekoracyjnych ADECO. Powierzchnie pokryte lakierem zabezpieczającym są łatwe do utrzymania w czystości oraz uzyskują wysoką odporność na ścieranie na mokro i zabrudzenie. Opcjonalna odatkowa zawartość brokatu technicznego pozwala na uzyskanie ciekawego estetycznie efektu końcowego uzyskanej struktury. Polecany do nanoszenia na tynk modelowany DECO TYNK, gotowy beton architektoniczny ADECONCRET oraz na tynk mozaikowy ADECO MARMO QUARTZ w miejscach szcególnie narażonych na zabrudzenia i działanie wilgoci (jak np. kuchnie, łazienki, lamperie czy sale restauracyjne).


Opakowanie: 1 litr

ADECONCRET


Beton architektoniczny dekoracyjno-ochronny

Gotowa do użycia dekoracyjna masa tynkarska imitująca surowy beton do nakładania cienkowarstwowego. Po stwardnieniu wodo- i mrozoodporna. Pozwala na uzyskanie oryginalnych efektów dekoracyjnych uzależnionych od techniki nakładania i wykończenia powierzchni. Może naśladować zarówno gładką, jak i chropowatą strukturę betonu z charakterystycznymi „wżerami”. Dzięki odpowiedniej aplikacji umożliwia uzyskanie efektu deskowania lub płyt betonowych. Dostępny w 4 modnych odcieniach szarości: jasny szary - INOX; szary - ARGENT; ciemny szary - TITAN oraz antracytowy - ANTRACYT.

Przed nałożeniem produktu podłoże zagruntować preparatem gruntującym adecomulti.


Opakowanie: 7,5 kg oraz 14 kg

Przykładowe efekty zastosowania produktu - kliknij aby powiększyć

DECO TYNK


DECO TYNK do modelowania

Biały tynk akrylowy do wykonywania rustykalnych wypraw dekoracyjnych wewnątrz i na zewnątrz budynków. Charakteryzuje się wysoką elastycznością i wytrzymałością na ścieranie. Pozwala na uzyskanie oryginalnych efektów dekoracyjnych uzależnionych od techniki nakładania i wykończenia powierzchni. Produkt przeznaczony do ręcznego nakładania - gotowy do użycia. Przed nałożeniem podłoże zagruntować preparatem gruntującym adecomulti.

 

Opakowanie: 12,5 kg

Przykładowe efekty zastosowania produktu (z naniesionym DECO LAZUR w kolorze jako finalna warstwa wykończeniowa) - kliknij aby powiększyć